Strefa spoilerów

Co można w tym dziale?
- spekulować na temat przyszłych wydarzeń z materiału źródłowego (mangi, light novel, gry), na którym oparte jest anime;
- dyskutować na temat najnowszych rozdziałów mangi/tomów light novel.

Czego nie można w tym dziale?
- pytać o linki do mangi/light novel, należy szukać ich na własną rękę (nasza strona nie zajmuje się ich wydawaniem);
- wstawiać do komentarzy całych rozdziałów (można dzielić się pojedynczymi wycinkami z mangi, by zobrazować, o czym się mówi);
- łamać netykiety (nie obrażamy, piszemy zgodnie z zasadami oraz polskimi znakami);
- wstawiać linków i reklamować innych stron.

Ważna uwaga:
- każdy post należy oznaczać, dodając na początku tag [SPOILER] lub też ukrywając tekst, klikając na dostępną pod polem komentarza ikonkę przekreślonego oka, przy czym każde zdjęcie musi zostać bezwzględnie ukryte. Ma to zapobiec sytuacji, w której ktoś obserwuje aktywność danego użytkownika i przypadkowo wpada na jego komentarz zawierający spoilery.

Dodano: 25.03.2019comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.