wróć do wiadomości


[anime] Odcinek dziesiąty przełożony na przyszły tydzień.

W związku ze zbliżającym się do wybrzeży Japonii tajfunem i emitowanym w związku z tym programem informacyjno-ostrzegawczym, dzisiejszy odcinek Sagi Winlandzkiej został przesunięty na przyszły tydzień (anime jest nadawane na kanale państwowej telewizji NHK). Bądźmy myślami i modlitwą z mieszkańcami Wysp Japońskich, by wszyscy wyszli z tego kataklizmu cało. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 08.09.2019

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Darwin's Game, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Kyokou Suiri, Naruto, One Piece, Shingeki no Kyojin, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.