wróć do wiadomości


[anime] Nadchodzi druga seria?

W sierpniowym numerze magazynu Afternoon zapowiedziano, że w kolejnym, wrześniowym wydaniu znajdzie się ważne ogłoszenie. Biorąc pod uwagę wcześniejsze mrugnięcie okiem animatora oraz projektanta postaci animowanej Sagi Winlandzkiej, Takahiko Abiru, który w jednym z twittów napisał, że „dzisiaj znów będzie orał pola” (kolejny arc anime nosi nazwę „Pole uprawne”), można podejrzewać, iż w końcu doczekamy się oficjalnego potwierdzenia prac nad drugą serią. Trzymajmy kciuki. Kolejny numer magazynu ukaże się 26 lipca. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 24.06.2021

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Chainsaw Man, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Mato Seihei no Slave, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.