Kalendarz

1642546861
Saga Winlandzka II 01 nadchodzi ??.??.????
Pierwszy opening drugiej serii nadchodzi ??.??.????
Pierwszy ending drugiej serii nadchodzi ??.??.????
Saga Winlandzka 24: "Koniec prologu" 00 dni 00:00:00 29.12.2019
Saga Winlandzka 23: "Przeliczenie" 00 dni 00:00:00 22.12.2019
Saga Winlandzka 22: "Dwa samotne wilki" 00 dni 00:00:00 15.12.2019

Wiadomości dotyczące anime i mangi Saga Winlandzka

[anime] Sequel Sagi Winlandzkiej zapowiedziany!

W wideo upamiętniającym drugą rocznicę anime potwierdzono prace nad dalszą częścią przygód Thorfinna i spółki. Na razie brak szczegółów dotyczących obsady czy też daty premiery serii. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Dodano: 07.07.2021

[anime] Nadchodzi druga seria?

W sierpniowym numerze magazynu Afternoon zapowiedziano, że w kolejnym, wrześniowym wydaniu znajdzie się ważne ogłoszenie. Biorąc pod uwagę wcześniejsze mrugnięcie okiem animatora oraz projektanta postaci animowanej Sagi Winlandzkiej, Takahiko Abiru, który w jednym z twittów napisał, że „dzisiaj znów będzie orał pola” (kolejny arc anime nosi nazwę „Pole uprawne”), można podejrzewać, iż w końcu doczekamy się oficjalnego potwierdzenia prac nad drugą serią. Trzymajmy kciuki. Kolejny numer magazynu ukaże się 26 lipca. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 24.06.2021

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwudziestym czwartym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze autorstwa Yukimury Makoto anime Saga Winlandzka. Jako że materiał źródłowy wciąż jest tworzony (aktualnie w sprzedaży dwadzieścia trzy tomy, w skład których wchodzi 167 rozdziałów), w przyszłości możliwe jest wydanie kontynuacji serii telewizyjnej. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej).Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moja pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 29.12.2019

[anime] Saga Winlandzka 24: „Koniec prologu”.

Już 29 grudnia o godzinie 24:10 (16:10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 24. odcinek anime Saga Winlandzka zatytułowany „Koniec prologu”. „Król Swen odkrywa, że Askeladd jest w jakiś sposób powiązany z Walią i postanawia jeszcze bardziej go sprowokować. Czy rzekomy dziedzic legendarnego Artoriusa zdoła utrzymać nerwy na wodzy, gdy ukochany kraj jego matki staje w obliczu zagłady?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.12.2019

[anime] Saga Winlandzka 23: „Przeliczenie”.

Już 22 grudnia o godzinie 24:10 (16:10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 23. odcinek anime Saga Winlandzka zatytułowany „Przeliczenie”. „Knut, Askeladd oraz Thorkell udają się na królewską ucztę, gdzie mają zostać nagrodzeni za zasługi. I gdy potomkowi wielkiego Artoriusa wydaje się, że rozstawił wszystkie figury na polu bitwy i szachuje króla z szansą na mata, wróg wyciąga z rękawa potężną kartę. Czy Popielaty Chłopak zdoła opanować nerwy i postawić swą godność na szali?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.12.2019

[anime] Saga Winlandzka 22: „Dwa samotne wilki”.

Już 15 grudnia o godzinie 24:10 (16:10 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek anime Saga Winlandzka zatytułowany „Dwa samotne wilki”. „Askeladd przynosi ulgę swojemu jedynemu przyjacielowi, Bjørnowi, zabijając go na polu bitwy i wysyłając do Valhalli, po czym przechodzi do walki z Thorfinnem. Jednak jest jakiś inny, rzuca miecz i gołymi rękoma podejmuje syna Jomskiego Trolla. W międzyczasie opowiada przeciwnikowi swoją przeszłość...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.12.2019
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Chainsaw Man, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kimetsu no Yaiba, Mato Seihei no Slave, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.